Atsiliepimai apie knygą vadovams #1

knyga vadovams

Sveiki!

Labai dėkoju, kad apsilankėte mano knygos vadovams “KAIP VALDYTI VERSLĄ IR NELEISTI JAM VALDYTI TAVĘS?” atsiliepimų – vertinimų puslapyje. 

Man labai rūpi Jūsų nuomonė apie šią knygą, nes noriu ją padaryti maksimaliai naudingą visiems įmonių vadovams. Todėl būsiu labai dėkingas jei paliksite savo atsiliepimą apie perskaitytą knygą žemiau.

Su geriausiais linkėjimais,

Knygos autorius

Algirdas Karalius

P.S dar neperskaitėte šios knygos? Ji vis dar pasiekiama NEMOKAMAI adresu: https://algirdaskaralius.lt/knyga-vadovams/

2 Comments

 • Goda

  Reply Reply 2018-11-23

  Sveiki,

  Dėkui už galimybę paskaityti aiškų struktūruotą tekstą. Sudomino pačios technologijos strukturizavimo detales, kadangi tikiu, kad šis metodas ne tik gali padėti verslo sektoriuje, bet labai dažnai naudojamas dirbant su autizmo spektro sutrikimais ugdant savarankiškumą ir tiesiog prašviesinant rūką. Tekstas yra skirtas įtraukti vadovus į mokymus, ir, matyt, ir bus skaitomas tų žmonių, kurių yra aplink 95% neigiamoje versijoje. Dėkui, buvo įdomu.

  Goda

 • Donatas

  Reply Reply 2018-11-26

  Sveiki

  Labai neblogos mintys knygoje. Sutinku, kad algoritmas geriau už darbo instrukciją. Jei knygoje būtų pavyzdžių algoritmų (bent jau aš nesugebėjau perskaityti iliustracijų dėl prastos kokybės)tai būtų galima ją naudoti kaip mokomąją medžiagą.

Leave A Response

* Denotes Required Field