Nauja paradigma mokymų srityje!

DRAKON™ - "Hybrid LAB" pristato:

Kaip efektyviai įveikti kliento prieštaravimus?

Įvaldyk patį svarbiausią genialaus pardavėjo įgūdį iki AUTOMATIZMO per 4 val.!

2019 VASARIO 12 | VILNIUS GRAND RESORT

Registruotis dabar!

Iki registracijos pabaigos liko..

SVARBU! Registracija, dėl laiko reikalingo techniniam pasiruošimui, vyks iki 2019.02.11 d. 23:59 val.

Kuo skiriasi genialus pardavėjas nuo paprasto?

Kasdien daugybė pardavėjų visame pasaulyje susiduria su klientų prieštaravimais. O vienintelė PRIEŽASTIS, kodėl žmonės neperka – JIE PRIEŠTARAUJA.


Deja absoliuti dauguma pardavėjų su klientų prieštaravimais dirbti NEMOKA ir nuolat atlieka tą pačią “dainelę”, kuri seniai nieko “nebeveža”...


Kas iš to gaunasi?


Kliento pagrindinis prieštaravimas tiesiog nenustatomas, arba neįveikiamas. Abiem atvejais pardavėjui tai reiškia “FIASKO”!


Štai čia išryškėja pagrindinė PROBLEMA. Net ir turintis teorinių žinių, bet neturintis suformuotų praktinių įgūdžių, PARDAVĖJAS NEMOKA EFEKTYVIAI ĮVEIKTI KLIENTO PRIEŠTARAVIMŲ.


PASEKMĖ – ilgos ir demotyvuojančios nesėkmingų pardavimų serijos.


Kaip tai pakeisti?


Vienintelis teisingas sprendimas - įvaldyti PAGRINDINĮ GENIALAUS PARDAVĖJO DARBO ĮGŪDĮ - efektyvų darbą su kliento prieštaravimais IKI AUTOMATIZMO.

Kas yra DRAKON™ - "Hybrid LAB"?

Tai vienintelė ir neturinti analogų Lietuvoje praktinių įgūdžių formavimo platforma pardavėjams. 

Čia pirmą kartą šiuolaikinės mokymų technologijos "High-tech" buvo sujungtos su pačiu efektyviausiu pardavimų "know-how".

Visa tai tarpusavyje apjungė draugiška, vizualinė algoritminė kalba DRAKON, užtikrinanti bet kokios veiklos aiškumą ir patikimumą.

Būtent šios simbiozės dėka, DRAKON™ - "Hybrid LAB" mokymų platformoje žaibiškai užauga profesionalūs pardavėjai ir ištisos pardavimų komandos, o bendras darbas mažose grupelėse, įtraukia į nepamirštamų emocijų sūkurį.

Algirdas Karalius ir Paulius Dobožinskas (mokymų laboratorija DRAKON™ - "Hybrid LAB")

Kam skirti mokymai ir kokia nauda?

Mokymai skirti tiems, kas nori išmokti efektyviai dirbti su klientų prieštaravimais ČIA IR DABAR, o ne po daugelio metų.

Ypač naudinga:

 • Aktyviems pardavėjams
 • Įmonių pardavimų komandoms
 • Įmonių pardavimų vadovams
 • Verslų savininkams

100% kokybės garantija!

Rezultatas jau mokymų salėje, o ne išėjus iš jos.

Lygiai per 4 val. Jūs įvaldysite patį svarbiausią pardavėjų įgūdį – darbą su kliento prieštaravimais iki automatizmo.

Arba mes Jus išmokysime, arba grąžinsime pinigus!

Koks mokymų tikslas ir formatas?

Pagrindinis mokymų tikslas – suformuoti pardavėjui pagrindinį praktinį įgūdį – efektyvų darbą su prieštaravimais iki automatizmo.


Tai reiškia, kad po šių mokymų pardavėjui nebereikės papildomai daugybės valandų adaptuoti įgytas žinias praktikoje. Išėjęs iš mokymų salės, išmoktą įgūdį jis galės IŠ KARTO PRITAIKYTI realiame darbe.


Mokymų formatas: 1 val. teorijos ir 3 val. aktyvaus darbo grupelėse po 3 žmones.

(NUOTRAUKOJE A.Karalius su P.Dobožinsku DRAKON™ - "Hybrid LAB" testuoja spec. įrangą)

Pirmą kartą Lietuvoje pardavėjų mokymai vyks naudojant unikalią ir tam tikslui specialiai pritaikytą techninę – programinę įrangą. Ji suteikia mokymų dalyviams visą reikalingą informaciją, objektyvų grįžtamąjį ryšį ir rezultatų vertinimą.


Įrangos skaičius ribotas iki 30 vnt., todėl mokymuose vienu metu galės dalyvauti TIK 30 AKTYVIŲ DALYVIŲ.


Stebinčių (pasyvių) dalyvių skaičius apribotas iki 20 asmenų. Stebėtojo statusu rekomenduojama dalyvauti įmonių vadovams ir savininkams.

Kas veda mokymus?

Autorius ir vedantysis – Algirdas Karalius.

Hibridinio mokymo pradininkas Lietuvoje, gavęs realius rezultatus, sėkmingai sujungdamas simuliacinį mokymą su algoritminiu.

#1 greito mokymo EKSPERTAS Europoje.

Kartu su Jack Canfield, jis parašė knygą "The Road to Success", kuri tapo best selleriu JAV net 5 kategorijose.

Algirdas dirba 18-oje pasaulio šalių su įvairiomis kompanijomis, padeda joms padidinti efektyvumą ir pelningumą. 

Tarp jo klientų didžiausi tarptautiniai bankai, farmacinės kompanijos, korporacijos bei kitos mažos ir vidutinės įmonės.

Daugiau kaip 230 įmonių vadovų ir savininkų Lietuvoje jau sudalyvavo Algirdo Karaliaus  praktiniuose verslo sistematizavimo mokymuose ir pasinaudoję DRAKON™ metodika aprašė savo verslo procesus algoritmuose ir juos optimizavo.

Mokymuose jau dalyvavo:

Kuo šie mokymai skiriasi nuo kitų?

Mes teigiame, kad net 97% visų mokymų pardavėjams suteikia tik žinių ir geriausiu atveju truputėlį praktikos. Bet NEI VIENI NEFORMUOJA REALIŲ PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ!


Apskritai visas, mokymo proceso metu perduodamas žinias, galima suskirstyti į deklaratyvines ir procedūrines.

 • DEKLARATYVINĖS - atsako į klausimą KĄ DARYTI?
 • PROCEDŪRINĖS - atsako į klausimą KAIP DARYTI?

Liūdna tiesa ta, kad deklaratyvinės informacijos beveik neįmanoma pritaikyti praktiškai. Todėl net 97% mokymų pardavėjams yra absoliutus "vanduo"!


Čia Jūs standartiškai išgirstate, kad privalote gerbti kliento nuomonę, aiškintis jo poreikius, bla.., bla.., bla.. T.y ką Jūs turite daryti kaip pardavėjas.


Tačiau tam, kad visa tai pritaikyti praktiškai, Jums reikalingos procedūrinės žinios. Idealiu atveju, jos TURĖTŲ BŪTI PATEIKIAMOS ALGORITMO FORMA.

Kas yra algoritmas?

Algoritmas – tai tam tikra veiksmų seka, kurią reikia atlikti norint pasiekti tam tikrą rezultatą.


Geras algoritmas visuomet turi atsakyti į klausimus:

 • Ką daryti?
 • Kaip daryti?
 • Ką ir kaip daryti tuomet, kai viskas einasi ne taip, kaip planuota?

Pats geriausias algoritmo praktinis pavyzdys yra legendinis Rubiko kubas.

BE ALGORITMO sudėti kubą yra tiesiog NEĮMANOMA!

Žinodami tai, kad geras algoritmas visuomet veda prie teisingo rezultato, šiuose praktiniuose pardavėjų mokymuose, naudosime idealiai tam tinkančią DRAKON algoritminę kalbą.

Kas yra DRAKON™ algoritminė kalba?

DRAKON – tai draugiška, vizualinė algoritminė kalba, užtikrinanti veiklos aiškumą ir patikimumą. 


Vizualinė - algoritminė kalba DRAKON™ pirmą kartą buvo sukurta ir praktiškai išbandyta dar 1986 m. Tuometinė Rusijos nacionalinė kosmoso agentūra, ją panaudojo kosminėje programoje "BURAN", kuri įėjo į žmonijos istoriją.

Kosminis laivas “BURAN” buvo PIRMASIS PASAULYJE daugkartinio naudojimo bepilotis erdvėlaivis, atlikęs skrydį į Žemės orbitą, apskriejęs ją du kartus ir sėkmingai nusileidęs atgal VISIŠKAI AUTOMATINIU REŽIMU!

To dar niekam nebuvo pavykę padaryti.

Būtent šiam ambicingam tikslui pasiekti prireikė sukurti universalią algoritminę kalbą, kuri vėliau įgavo “DRAKON” pavadinimą.

Vėliau ši algoritminė kalba dar buvo naudojama 8 tarptautiniuose kosminiuose projektuose.

Beje Rimantas Stankevičius (1944–1990 m.) buvo lakūnas bandytojas, vienintelis lietuvis-kosmonautas, kuris nuo 1984 m. rugsėjo mėn. buvo rengiamas erdvėlaivio „BURAN“ skrydžio vadu. 

Kodėl tradiciniai mokymai praeitis?

Norėdami suformuoti praktinius įgūdžius bet kurioje srityje, tam tikslui mes naudojame geriausią instrumentą vizualinę – algoritminę kalbą “DRAKON” ir situacinį algoritminį training’ą - SAT, paremtą tikrovės SIMULIACIJA.


Šių mokymų metu taip pat bus naudojamas situacinis - algoritminis treniruotės metodas. Čia dalyviai visų pirma įsisavins konkretų vizualinį algoritmą DRAKON. O vėliau iš anksto sudėlioto algoritmo pagalba VISI IKI VIENO išmoks spręsti realias situacijas savo darbo vietoje. Šiuo konkrečiu atveju pardavėjas išmoks iki automatizmo dirbti su klientų prieštaravimais.


Tokiu būdu išmetėmė visą ilgą neefektyvų periodą, su kuriuo susiduria visi 100% tradicinių mokymų. Jūs visą laiką treniruositės "sėkmės zonoje". 


Kiekvienas šių mokymų dalyvis išmoks praktiškai įveikti, bet kokius kliento prieštaravimus parduodant.

Tarptautinė nominacija iš Suomijos prezidento rankų

Unikali, Algirdo Karaliaus suformuota ir praktikoje pasiteisinusi greito įgūdžių formavimo metodika, 2015 metais tapo geriausia kokybės inovacija greito mokymo bei švietimo srityje ir buvo pripažinta tarptautiniu mastu.

Nominaciją pasirašė Suomijos prezidentas Sauli Niinistö.

Esame ant naujos paradigmos slenksčio..

Pasaulis sparčiai keičiasi, atsiranda naujos paradigmos ir jas realizuojančios technologijos. Taip gimė hibridiniai automobiliai, hibridiniai karai ir kitos naujos technologijos.


Taip gimsta ir hibridinė – ALGORITMINIO MOKYMO REVOLIUCIJA, pakeisianti ateities pasaulį. Nes tai absoliučiai NAUJA DIMENSIJA mokymų srityje.


Kai Algirdas Karalius pirmą kartą išgirdo apie "DRAKON" algoritminę kalbą, jis suprato, kad tai yra TAI, ko jis ieškojo. Jis tapo PIRMUOJU LIETUVOJE pritaikęs šią algoritminę kalbą versle, medicinoje, o vėliau ir švietimo srityje.


Bendradarbiaudamas su Lietuvos "Krizių tyrimo centru" Algirdas Karalius praktiškai sujungė simuliacinį mokymą su algoritminiu, taip sukurdamas naują hibridinio mokymosi paradigmą, kuri puikiai pasiteisino kritinių situacijų medicinos praktikoje.

Paulius Dobožinskas ir Algirdas Karalius (DRAKON™ - "Hybrid LAB")

Vadovaujami P.Dobožinsko "Krizių tyrimo centro" darbuotojai, pagal Algirdo Karaliaus metodiką, sudėjo pačias svarbiausias situacijas medicinoje tokias kaip (gaivinimas, insultas, gimdymas ir pan.) į algoritmus ir išbandė jas praktiškai hibridinio mokymo laboratorijoje "Hybrid LAB".


Taip ekstremalios medicinos procedūros tapo lengvai suprantamos iš išmokstamos visiems, kas nori greitai įgyti gaivinimo ar kitus praktinius įgūdžius.

Video, kaip "Hybrid LAB" veikia kritinėje medicinoje.

Šios unikalios ir revoliucinės mokymų praktikos dėka, Lietuvoje jau išsaugota tūkstančiai gyvybių kritinėse situacijose.


Pritaikius šią metodiką Kazachstane, Uzbekistane ir Kirgizijoje, akušerijos ir ginekologijos skyriuose, naujagimių ir gimdyvių mirtingumas sumažėjo net iki 70%, gimdant nestandartiniu būdu!

Unikali metodika jau sulaukė ir JAV žiniasklaidos dėmesio

Šiuo metu Algirdas Karalius yra vienintelis asmuo pasaulyje, turintis eksliuzyvines teises į vizualinės – algoritminės “DRAKON” kalbos naudojimą įvairiose srityse, tame tarpe ir pardavimuose.

Pasaulis jau pasikeitė! O jūs vis dar senoje paradigmoje?

"Daugumos pardavėjų veiksmai man vis dar primena bandymus pagauti juodą katę, juodame kambaryje.

 • Jie vis dar ginčyjasi su klientais ženkliai sumažindami tikimybę parduoti
 • Nuolankiai sutinka su visais prieštaravimais, laikydamiesi principo - klientas visuomet teisus

Tačiau jeigu pardavėjas:

 • aiškiai supranta kokioje stadijoje yra klientas
 • puikiai išmano prieštaravimų anatomiją
 • iki automatizmo atidirba geriausius atsakymus į kiekvieną prieštaravimą

Tuomet jis gali užtikrintai veikti ir “juodas kambarys” tampa apšviestu, kuriame viskas yra savo vietose."

Autorius Algirdas Karalius

Investicija į mokymus

Jokios rizikos! Jeigu dalyvauti negalėsite - grąžinsime Jūsų pinigus.

DĖMESIO! Dėl riboto techninės įrangos skaičiaus, šiuose mokymuose vienu metu galės dalyvauti TIK 30 AKTYVIŲ DALYVIŲ. Pasyvių dalyvių (rekomenduojama įmonių vadovams) skaičius apribotas iki 20 asmenų.

3 AKTYVŪS DALYVIAI (rekomenduojama įmonėms)

PASYVUS DALYVIS

397 EUR. asmeniui. Į kainą įskaičiuota: 3 mokymų planšetiniai kompiuteriai su specialia programine įranga, kava ir užkandžiai kiekvienam dalyviui.

1 AKTYVUS DALYVIS

AKTYVUS DALYVIS

497 EUR. asmeniui. Į kainą įskaičiuota: galimybė naudotis mokymų planšetiniu kompiuteriu su specialia programine įranga, kava ir užkandžiai.

1 PASYVUS DALYVIS

AKTYVUS DALYVIS

97 EUR. asmeniui. Į kainą įskaičiuota kava, užkandžiai ir galimybė gyvai iš šalies stebėti mokymų procesą. (Rekomenduojama vadovams ir įmonių savininkams)

VIP DALYVIS

VIP DALYVIS

3.000 EUR. asmeniui. Į kainą įskaičiuota: galimybė naudotis mokymų planšetiniu kompiuteriu su specialia programine įranga, kava, užkandžiai + 5 val. trukmės koučingo sesija su A.Karaliumi. (Koučingo sesijos laikas derinamas atskirai).

Registruotis dabar!

Seminaro informacija

Data:

2019 m. vasario 12 d. (antradienis)

Vieta:

Vilnius Grand Resort (Ežeraičių g. 2, Vilnius.)

Trukmė:

17.00 - 21.00 val.

Bendra mokymų trukmė - 4 val.

Dalyvių registracija - nuo 16.45 val.

ORGANIZATORIUS

UAB Verslo poligonas

Įmonės kodas: 126084686

S. Konarskio g. 49 - 405, LT-03123 Vilnius

KONTAKTAI

Tel. +370-647-05845

El. p. info@algirdaskaralius.lt

TAPKIME DRAUGAIS FACEBOOK'E