Greiti pinigai 2.0

shadow-ornament

Praktinės strategijos ir taktikos, kurios leis tau padvigubinti savo mėnesio pajamas per artimiausias 30 dienų, neišeinant iš esamo darbo ar verslo.

DĖMESIO! Mes netikime „tapk turtingu akimirksniu“ programomis, o tik atkakliu darbu, kuriant pridėtinę vertę. Ši edukacinė programa skirta pasidalinti praktine patirtimi su platesne auditorija, tikslu daryti teigiamą įtaką kuo didesniam ratui žmonių. Mes suteikiame ypač naudingo turinio bei strategijų, kurios jau padarė milžinišką teigiamą įtaką šimtams žmonių, todėl turime pagrindo tikėti, kad ši informacija padarys teigiamą įtaką ir Jums. Tačiau mes negalime garantuoti Jūsų asmeninių rezultatų, nes jie galiausiai priklauso tik nuo Jūsų tiesioginių pastangų. 

Ar žinai, kas yra „juodoji gulbė“?

Tai, ekonominiai įvykiai pasaulyje, atitinkantys 3 kriterijus:

1. Netikėta, niekas negalėjo prognozuoti.

2. Turi didžiulį poveikį ekonomikai, socialiniam gyvenimui.

3. Kai tai atsitinka, visi sugalvoja įvairių teorijų, paaiškinančių, kaip čia atsirado, kuriamos sąmokslo teorijos.

Juodoji gulbe

Nelaukta "juodoji gulbė".

Ne paslaptis, kad dabar mes visi išgyvename tikrą „juodos gulbės“ pasirodymą.

Visą pasaulį apėmė krizė, kurį sukėlė visų pirma nevaldomai plintantis koronavirusas, rekordinis naftos pigimas ir didelė akcijų rinkų griūtis pasiekusi net -37%.

Daugeliui tai labai primena 2008 m. situaciją, kai įvyko krizė. Būtent tuomet žmonės susidūrė su tuo, kad seni jų būdai tvarkyti savo gyvenimą, uždirbti pinigus, užtikrinti stabilumą, deja, jau nebeveikė taip pat gerai, kaip prieš tai.

Dabar viskas irgi sustojo. Ir nors aš to nevadinčiau gilia krize, bet niekas nežino, kaip viskas rutuliosis toliau, o štai žala viso pasaulio ir Lietuvos ekonomikai neabejotinai jau padaryta didelė ir tikrieji jos mąstai pasimatys tik po kurio laiko.

Prisiminus nejaukius 2008-uosius pamenu, kad pats tuo laikotarpiu išgyvenau didžiulę krizę.

Kaip tik tuo metu Lietuvoje organizavau gyvą seminarą „Greiti pinigai 2.0“, kurį dabar, po 10 metų pertraukos vėl prisiminiau ir prieš keletą dienų peržiūrėjau jo vaizdo įrašą.

Ir žinai? Pasirodo per tą laiką beveik niekas nepasikeitė! Išskyrus vieną dalyką. Pasikeitė pinigų tik pavadinimai.

Šiandien lygiai taip pat kaip tuomet, naują savaitę visi mes vėl pradedame nežinomybe, kurią didina sustojęs daugelio parduotuvių ir verslų darbas. Aplinkui girdisi tik negatyvios naujienos apie gydytojų ir spec.tarnybų kovą su neregėto mąsto pandemija.

Ir, be abejo dabar kaip niekad iškyla egzistencinis klausimas: o kaip dabar be darbo ar verslo reikės prasimaitinti?

Gerai jeigu yra pakankamai santaupų juodai dienai. Tačiau daugeliui Lietuvos žmonių reikia skubiai pinigų ir šis klausimas tapo kaip niekad aktualus.

Matydamas šią situaciją ir norėdamas padėti tokiems žmonėms, aš nusprendžiau atgaivinti savo autorinę programą "Greiti pinigai 2.0", kuri kažkada labai padėjo man ir didžiuliam skaičiui mano klientų pasisemti stiprybės, gauti konkrečių metodų, konkrečių būdų užsidirbti greitus pinigus.

SVARBU: kai mes kalbame apie greitus pinigus, tai nėra kažkas iš nelegalių pinigų sferos. Tai yra ekstra pinigai, kuriuos galime legaliais būdais užsidirbti per mėnesį, du, tris, nepriklausomai nuo mūsų darbo vietos.

shadow-ornament

Programa norintiems pradėti veikti jau dabar!

Būtent šitie 3 mėnesiai artimiausiu metu yra patys kritiškiausi, nes vidutiniškai per 3–6 mėnesius sugebame adaptuotis. Bet kai viskas įvyksta netikėtai, daugeliui iš mūsų pinigų stoka tampa gyvybės ir mirties klausimu.

DĖMESIO! Visos technikos ir visi pristatomi metodai video seminare "GREITI PINIGAI 2.0" turi vieną ypatingą bruožą. Jie visi atitinka reikalavimą, kad neturi atimti iš tavęs daug laiko ir turi duoti greitą rezultatą. Taip pat neturi turėti jokios finansinės rizikos. Ypač šiais laikais, kai tu priverstinai sėdėsi namuose, tikrai turėsi gero laiko grįžti prie galimybės, apie kurią anksčiau neturėjai ūpo ir laiko pagalvoti.

Be abejo, geriausia būtų, kad šios programos klausytum ne vienas, o su savo kolegomis arba draugais. Nes socialinis arba komandinis palaikymas, taps labai svarbiu įrankiu, kad visa tai nesibaigtų tik norais, kaip dažniausiai baigiasi: nuperkame programą ir jos nenaudojame.

Visa šita programa skirta vieninteliam tikslui – paskatinti tave, priversti, duoti tą stebuklingą spyrį į užpakalį, kad pradėtum daryti šiandien, o ne rytoj, konkrečius žingsnius, kurie leistų tau uždirbti gerus "ekstra" pinigus.

Pinigai, kuriuos investuosi į šią programą, turi atsipirkti tau bent 2x kartų jau per pirmą savaitę, galbūt net ir per pirmą dieną. Tai padarė jau ne vienas ir ne dešimt klausytojų – padarė šimtai. Kodėl tau to nepakartoti? Sutik, dabar kaip niekad geras laikas tam.

Pasakysiu tau labai atvirai, šią programą sukūriau, kai pats buvau visiškame dugne ir desperatiškai ieškojau būdų išeiti iš buvusios krizės. Ji man asmeniškai tuomet labai padėjo, davė stiprybės, leido susistematizuoti visas žinias ir buvo išbandyta per pačią realiausią krizę.

Asmenine nuomone, tai ko gero yra pati efektyviausia mano sukurta programa, kuri iš tikrųjų davė mano klientams greitus finansinius rezultatus. Ir tikiuosi, kad tu galėsi ja ypač sėkmingai pasinaudoti įveikiant šią krizę. Ko nuoširdžiai ir linkiu.

Ir nors visos krizės yra skirtingos, principai, leidžiantys mobilizuotis ir susidoroti su tais dalykais, kurie atrodo neprognozuojami, yra universalūs. Atsimink, kad krizė iš vienos pusės yra pavojus, iš kitos pusės – ir galimybė. Reikia tik turėti drąsos pasižiūrėti krizei tiesiai į akis ir, svarbiausia, pradėti aktyviai veikti.

O tam, kad sutaupytum savo laiko ir pinigų, ir praleistum bandymų ir klaidų periodą, aš siūlau tau programą, kurioje žingsnis, po žingsnio paimsiu tave už rankos ir pravesiu per visus etapus, kurie leis tau pasijusti tvirtai. Tu sukursi papildomą (ekstra) pinigų šaltinį ir ateityje jis galės tapti tavo papildomu, ar net pagrindiniu pajamų šaltiniu (verslu).

Su geriausiais linkėjimais,

Programos "Greiti pinigai 2.0" autorius

Algirdas Karalius.

shadow-ornament

Kokias garantuotas naudas gausi iš šio seminaro?

 • Pamatysi kelią ir tikras galimybes – kur pinigai guli paviršiuje ir belieka tik pasilenkti ir paimti juos.
 • Sužinosi realias verslo idėjas esančias visiškai šalia tavęs, patikrintas ir praktiškai nereikalaujančias investicijų.
 • Sužinosi konkrečius žingsnius ką daryti, vienoje iš tavo pasirinktų krypčių (tradicinis verslas, uždarbis internete, asmeniniai pardavimai, informacinis verslas, konsultacijos ir koučingas, samdomas darbas).
 • Gausi aiškų veiksmų PLANĄ su konkrečiais žingsniais iki rezultato.
 • Atsikratysi visų mitų, egzistuojančių tradiciškai mąstančių žmonių galvose.
 • Sužinosi 7 paprastus būdus, kaip uždirbti antrą atlyginimą per 30 dienų.
 • Išgyvensi didžiulį emocinį pakilimą, nes ši programa padės visiškai kitomis akimi pasižiūrėti į krizę.
 • Tau atsiras žymiai daugiau drąsos ir ryžto veikti nežiūrint į nieką.
 • Gausi labai daug konkrečių užduočių. Viena iš jų – užsidirbti per pirmą dieną.
 • Išnagrinėsime keletą būdų, leidžiančių bet kuriam žmogui greitai užsidirbti papildomų ekstra pinigų.
 • Sužinosi 9 konkrečius punktus, kaip padaryti, kad bet kuris tavo skelbimas internete "pardavinėtų".
 • Papunkčiui išnagrinėsime algoritmą, kaip sukurti savo infoproduktą, jį parduoti ir (jeigu norėsi toliau tęsti) paversti jį papildomu pajamų šaltiniu.
 • Panagrinėsime, kaip tavo esamą darbą arba verslą susieti su infoverslu.
 • Nagrinėsime konkrečius metodus, kurie leidžia užsidirbti ne tik iš savo hobio ar žinių, bet ir iš kitų žmonių kompetencijos.
 • Panagrinėsime, kaip sukurti "infoproduktų liniuotę". Kas galėtų įeiti į šią liniuotę? Kaip sukurti pardavimų piltuvėlį?
 • Išnagrinėsime visas klaidas, kurias daro naujokai arba net patyrę specialistai.
 • Jei esi kompanijos vadovas ar pardavimų skyriaus vadovas, išnagrinėsime 30 būdų, kurie leis tau šiais sunkiais laikais, kai visi tiesioginiai pardavimai sustojo, padvigubinti pardavimus, panaudojus tai, ką visi vadina krize.
 • Kalbėsime apie verslo nišų suradimą ir jų užkariavimą su minimaliais resursais.
 • Pažingsniui išnagrinėsime „Iskra“ modelį, leidžiantį greitai užsidirbti iš koučing'o.
 • Išnagrinėsime 4 žingsnių metodologiją, kuri leis tau greitai pradėti mokyti kitus žmones.
 • Išnagrinėsime galimybę užsidirbti iš konsultavimo, kuris dabar kaip niekad tampa aktualus.
 • Išmokysime tave „smart reading“ sistemos principų, kurie leis tau labai greitai susidoroti su didžiuliu kiekiu informacijos ir nepasimesti.
 • Pakeisime tavo požiūrį į pardavimus ir išmokysime pardavinėti, net jeigu tu šiuo metu nekenti pardavimų proceso.
 • Ir dar daugiau!
shadow-ornament

Atsiliepimai

Audrius Juodzevičius apie programą "Greiti pinigai 2.0". (VIDEO ATSILIEPIMAS)

Negaliu atsidžiaugti šitais mokymais, nemažą dalį jau perklausiau ir galiu pasakyti, kad seminaras Greiti pinigai 2, man tiesiog "nurovė stogą" kadangi pats šiek tiek vystau infoverslą tai labai daug vertingos informacijos gavau, kurią jau pradėjau taikyti.

Karolis
Karolis

Nors man su pardavimais šiaip nelabai gerai sekasi, jau užsidirbau papildomus 990 eurų. Tai neįtikėtina! Peržiūrėjus mokymus negalėjau visą naktį užmigti, nes galvoje tiek daug visokių idėjų kilo, apie kurias anksčiau net nebuvau galėjusi pagalvoti. Jos pasirodo tiesiog "sklando ore" reikia tik imti ir pasinaudoti.

Irena
Irena
shadow-ornament

Kam skirti šie mokymai?

Šis video seminaras TAU, jeigu:

 • Tavęs netenkina dabartinės pajamos, darbas ar verslas.
 • Tu nori susikurti naujus pajamų šaltinius.
 • Nori rezultatą pasiekti greitai ir nori veikti jau dabar.
 • Tu supranti, kad vardan rezultato reikės aktyviai padirbėti ir tą darysi.
 • Tu nori padvigubinti savo pajamas ir susikurti naujas neišsenkančias pinigų galimybes.

Šis video seminaras NE TAU, jeigu:

 • Tu ilgai galvoji, mąstai, svarstai visus UŽ ir PRIEŠ.
 • Nori tik paklausyti kažko naujo, bet nesiruoši imtis konkrečių veiksmų.
 • Manai, kad ir taip viską žinai ir nesi atviras naujoms žinioms, bei įgūdžiams.
 • Ieškai „stebuklingos piliulės“. (Įspėjame, kad tavo rezultatai ir gyvenimo kokybė tik nuo tavęs).
 • Netiki, kad daugiau pinigų galima užsidirbti legaliai, pinigai yra blogis.

30 d. pinigų grąžinimo garantija!

Mes grąžinsime Jums visus pinigus sumokėtus už šiuos mokymus per 30 d., jeigu Jums pateikti pateikti pinigų uždirbimo būdai pasirodys netinkami. Jums tereikia susisiekti su mumis.

shadow-ornament

Mokymų kaina

Tik dabar šiuos mokymus gali įsigyti už specialią kainą.

Silver
97€
 • Video seminaras "Greiti pinigai 2.0"
 • ---------------
 • ---------------
 • ---------------
Pirkti

Standartinė kaina 200 eur.

Platinum
2.970€
 • Video seminaras "Greiti pinigai 2.0"
 • Seminaro konspektas PDF formate
 • 3 asmeninės (po 1 val.) A.Karaliaus koučingo sesijos
 • Galimybė reklamuoti produktą ~15.000 el.pašto bazei.
Pirkti

Standartinė kaina 7.000 eur.