4 val. praktinis seminaras įmonių vadovams

verslas iki rakto:

KAIP LENGVAI KURTI, VALDYTI IR OPTIMIZUOTI VERSLO PROCESUS?

Seminaro autorius ir vedantysis  - Algirdas Karalius

 

ŠIUO METU BILIETAI Į SEMINARĄ NEPLATINAMI

Crown Plaza | Vilnius

Išparduota!

Atsiprašome, išparduota! Šiuo metu, bilietai į seminarą neplatinami.

Kodėl 95% verslininkų bankrutuoja?

Per pirmus 5 verslo gyvavimo metus, bankrutuoja 95% verslininkų, per kitus 5 metus iš likusiųjų 5% bankrutuoja dar 80%. Viena iš pagrindinių neefektyvaus verslo valdymo problemų - nesusikalbėjimas tarp skirtingų sričių ekspertų įmonės viduje. Turbūt ne kartą esate atsidūrę tokioje situacijoje, kai kalbėdamas su kitos profesijos atstovu niekaip negalėjote su juo susikalbėti ir suprasti vienas kito? Tai puikiai iliustruoja šis paveikslėlis:


nesusikalbejimas

 • Jūs negalite palikti savo verslo ilgesniam laikui, nes nuolatos privalote jame aktyviai dalyvauti?
 • Jums sunku rasti tinkamos kvalifikacijos darbuotojus, o juos suradus - išlaikyti?
 • Jūs jau bandėte aprašyti savo verslo procesus, bet tie aprašai tik dulka lentynose, o pareigybinėmis instrukcijomis niekas nesinaudoja?
 • Jums nuolatos tenka gesinti gaisrus savo darbo vietoje, todėl neturite laiko įmonės plėtrai?
 • Jūs susiduriate su susikalbėjimo problema tarp įmonės darbuotojų?

Jei į bent vieną aukščiau esantį klausimą atsakėte TAIP - greičiausiai esate tarp potencialių 95% verslininkų, kurie gali bankrutuoti.

Kaip sudėtingus verslo procesus paversti visiems suprantamais?

Ruošiantis paleisti pirmą bepilotį kosminį laivą "Buran" buvo susidurta su problema. Skirtingų profesijų atstovai - biologai, mechanikai, inžinieriai, matematikai turėjo susišnekėti viena kalba. Tokiam grandioziniam projektui reikėjo tobulos bendros kalbos, kuri padėtų suderinti procedūras ir veiksmus 0,0001 milisekundžių tikslumu.

Todėl buvo pabandyta sukurti paprastą, draugišką, lengvai visų suprantamą algoritmų kalbą, kuri leistų sudėtingiausias procedūras pateikti taip paprastai, kad visi galėtų kalbėti viena kalba.

Taip gimė algoritminė kalba - "DRAKON", kuri buvo sėkmingai panaudota dar 7 kosminiuose projektuose JAV, Japonijoje ir Norvergijoje.

Šios kalbos kūrėjas - Vladimiras Parandžanovas, iš kurio DRAKON kalbos mokėsi šio seminaro autorius Algirdas Karalius.

Kaip rodo patirtis, valdyti verslą gali būti taip pat sunku, kaip paleisti kosminį laivą. Bandant suvaldyti verslo procesus, taip pat susiduriame su ta pačia KOMUNIKACIJOS problema.

Verslo procesai tampa vis sudėtingesni, todėl atsiranda poreikis sistematizuoti verslą ir aprašyti jame vykstančius procesus. Taip gimė idėja "DRAKON" kalbą pritaikyti verslo srityje.

Nesudėtinga "DRAKON" kalba aprašyti procesai sumažina žmogaus klaidos ir interpretacijos galimybę. Taip išvengiama NESUSIKALBĖJIMO.

 

"DRAKON" kalba - tai draugiškas (vizualinis) procesų aprašymo būdas, paaiškinantis bet kokį verslo procesą taip, kad jį gebėtų suprastų net ir 8 - 10 metų vaikas.

# 1 sėkmės istorija

Lietuvos krizių tyrimo centras

remdamasis Algirdo Karaliaus "Drakon" rekomendacijomis perrašė savo medicininius algoritmus ir įkūrė hibridinių mokymų laboratoriją "Hybrid LAB". Taip ekstremalios medicinos procedūros tapo lengvai suprantamos. Dėka šios metodikos, Kazachstane, Uzbekistane ir Kirgizijoje,  akušerijos ir ginekologijos skyriuose, naujagimių ir gimdyvių mirtingumas sumažėjo net iki 70%, gimdant nestandartiniu būdu.  Lietuvių sukurta "Hybrid LAB" mokymų laboratorija taip pat jau įdiegta NewYork'o medicinos mokykloje JAV.

 

# 2 sėkmės istorija

Pepsi Cola

kompanijai ateinant į naują rinką, "DRAKON" kalba buvo sėkmingai pritaikyta aprašant sudėtingus verslo procesus. Taip buvo gerokai supaprastintas gamyklų "susijungimas", o standartizuoti verslo procesai buvo lengvai suprantami žmonėms, iki to laiko nieko bendro neturėjusiems su "Pepsi Cola" kompanija.

# 3 sėkmės istorija

Tai gali būti Jūsų įmonės istorija!

Jūsų verslas gali pakilti į naują lygmenį, jei tinkamai suvaldysite veiklos procesus. Tam tereikia pasinaudoti sėkmės raktu - "DRAKON" metodu.

 

Apie autorių

Algirdas Karalius dirba 18-oje pasaulio šalių su įvairiomis kompanijomis, padeda joms padidinti efektyvumą ir pelningumą. Tarp jo klientų didžiausi tarptautiniai bankai, farmacinės kompanijos, korporacijos bei kitos mažos ir vidutinės įmonės.

AlgirdasKaralius, kartu su Jack Canfield, parašė knygą "The Road to Success", kuri tapo best selleriu JAV net 5 kategorijose.

Nusiskundimas, kurį dažniausiai girdi Algirdas, skamba taip: "Mes sunkiai susikalbame tarpusavyje ir su klientais".

Taigi, pagrindinis klausimas - kaip padėti  žmonėms sudėtingus verslo procesus paversti paprastais ir suprantamais?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą, Algirdas ieškojo įvairių metodų - pradedant "ISO" aprašymo instrumentais, "LEAN", "6 Sigma", baigiant verslo procesų vizualizacija.

Kai tik Algirdas iš V. Parandžanovo pirmą kartą išgirdo apie "DRAKON" kalbą, jis suprato, kad tai yra TAI, ko jis ieškojo.

Taip Algirdas Karalius tapo pirmuoju žmogumi pasaulyje, pritaikiusiu šį metodą medicinoje, o vėliau ir versle. Ši technologija tapo tikra tarptautine sensacija, kuriai prognozuojama itin šviesi ateitis.

 

Drakono metodą Algirdas Karalius pristatė ir populiariausiuose TV kanaluose JAV


PRAKTINIO SEMINARO PROGRAMA

 • 1

  Kokios yra 3 pagrindinės verslo bankroto priežastys ir kokie 5 instrumentai jo išvengti?

 • 2

  Kaip versle visiems susikalbėti viena kalba?

 • 3

  Kaip verslo procesus paversti lengvai suprantamais?

 • 4

  Praktinis užsiėmimas. Kaip "Drakon" kalbą panaudoti Jūsų versle ir verslo procesus paversti maksimaliai suprantamais? Rekomendacijos.


KOKIĄ NAUDĄ GAUSITE PO ŠIO UNIKALAUS SEMINARO?

 • Gausite konkretų instrumentą, kuris padės sudėtingiausius verslo procesus paversti paprastais ir suprantamais visiems darbuotojams.
 • Galėsite patys aprašyti savo įmonės procesus, išmokyti tai padaryti savo darbuotojus ir galų gale įvesti "tvarką".
 • Sužinosite, kaip nusimesti nuo pečių 80% problemų, kylančių dėl personalo.
 • Galiausiai Jūs nustosite "gesinti gaisrus" savo versle, o veiklą organizuosite taip, kad tie "gaisrai' nekiltų.
 • Galėsite daugiau laiko skirti savo asmeniniam gyvenimui, nes Jūsų kasdieniniai verslo procesai sėkmingai vyks be Jūsų.
 • Savo įmonėje sukursite sistemą, kuri leis paprastai atrinkti ir greitai paruošti personalą darbui.

Investicija į seminarą

KAINA ASMENIUI

69 EUR. Į kainą įskaičiuota seminaro dalomoji medžiaga, kava, arbata, užkandžiai.

KAINA 2 ASMENIMS IR DAUGIAU

109 EUR. Į kainą įskaičiuota seminaro dalomoji medžiaga, kava, arbata, užkandžiai.

Išparduota!

ORGANIZATORIUS

UAB Verslo poligonas

Įmonės kodas: 126084686

S. Konarskio g. 49-405, LT-03123 Vilnius

KONTAKTAI

Tel. +370-647-05845

El. p. info@algirdaskaralius.lt

TAPKIME DRAUGAIS FACEBOOK'E