1 minutės galia – milijonierių įprotis dideliems pokyčiams!

Video trukmė 3 min. 04 sek. (Žemiau pateikta video įrašo transkripcija.)

Šiandien norėčiau su Jumis pasidalinti dalyku, kurį pavadinau vienos minutės galia.

Mes labai dažnai galvojam, kad siekis ką nors gyvenime pakeisti reikalauja itin daug pastangų, atima daug laiko. O iš principo visi geri pokyčiai vyksta arba labai greitai, per vieną minutę, arba neįvyksta niekados.

1 minutė dideliems finansiniams pokyčiams

Kai supratau tos vienos minutės galią, pradėjau žymiai lengviau įgyvendinti įvairius pokyčius gyvenime. Tarp kitko, šią mintį pirmą kartą išgirdau iš savo mokytojo Roberto Alleno.

Jo idėja: milijonierių nuo neturtingo žmogaus skiria 1 minutė. Ką tai reiškia? Visus sprendimus mes priimam per 1 minutę.

Kokį sprendimą Tu turėtum priimti, jeigu nori pakeisti savo finansinę situaciją? Aš irgi jį priėmiau (turiu prisipažinti, kad tai nebuvo lengvas sprendimas ir ne visuomet pavyksta jį įgyvendinti, tačiau besilaikant užtrunka mažai laiko, bet duoda nepaprastą efektą).

MILIJONIERIAI DARO ŠTAI TOKĮ DALYKĄ: jie skiria 1 minutę ir priima sprendimą juodai dienai atidėti 10 procentų nuo visų turimų pinigų.

Tai iš tikrųjų neužima daug laiko. Tiesiog dabar išimkit savo kišenėje esančius pinigus, suskaičiuokit 10 procentų ir padėkit, kur būtų sunkiau pasiekti. Taip pat pasižiūrėkit, kiek yra Jūsų kortelėje, nuimkite 10 procentų sumos ir atidėkite į šoną. Ir tai darykite kiekvieną mėnesį. Laikui bėgant tai taps įpročiu. Užims vos vieną minutę, bet jeigu ateis sunkūs laikai (o jie būtinai ateina), Jūs žinosite, kad turite zanačką.

Finansinis buferis: 6–12 mėnesių

Tai vadinamasis finansinis buferis. Ir nors idėja labai paprasta, mažai žmonių ja naudojasi. Paprastai stokojama didelių santaupų, o kiekvienas iš mūsų privalo turėti tokį buferį, kuris praradus darbą ar pablogėjus sveikatai padėtų išsilaikyti 6 (o dar geriau 12) mėnesių, nekeičiant gyvenimo stiliaus.

Kodėl būtent tokį laikotarpį?

Mano mokytojai argumentavo, kad per 6 (maks. 12) mėnesių dažniausiai viskas kaip nors susitvarko. Jūs arba surandate naują darbą, arba pradedate naują verslą – kažkaip išsisukat iš sunkios padėties.

Taigi, skirkite vieną minutę finansiniam sprendimui atidėti 10 procentų, o paskui pagalvokit, kokius dar gerus dalykus galit padaryti per vieną minutę.

Patiko turinys? Būtinai pasidalinkite juo su kitais socialiniuose tinkluose.

Taip pat labai laukiu Jūsų nuomonių ir komentarų po šiuo įrašu. Sakykite ar tai Jums naudinga, ar naudositės patarimais? Galbūt turite savo technikas kuriomis norite ir galite pasidalinti su kitais?

Pagarbiai

Algirdas Karalius

Facebook atsiliepimai

Leave A Response

* Denotes Required Field