Kaip surasti laiko norimai veiklai, kuri tave „veža“?

Video trukmė 2 min. 52 sek. (Žemiau pateikta video įrašo transkripcija.)

Šiandien pakalbėsiu apie tai, kur surasti laiko tiems dalykams, kurie labai Tave veža. Pats dažnai galvoju, kaip surasti laiko pagroti gitara, ką nors papaišyti, pasimokyti užsienio kalbų.

Ir visai neseniai aptikau sprendimą. Jis labai paprastas, todėl genialus. Būtent šį sprendimą naudoja labai sėkmingi pasaulio žmonės.

Beje, yra gera knyga – „Ką daro sėkmingi žmonės prieš pusryčius“.

Kelkitės anksčiau

Sprendimas štai toks: Jūs turite keltis anksčiau. Pavyzdžiui, valanda ar bent pusvalandžiu. Kai visi miega, turite labai gražaus laiko dalykams, kuriems dažniausiai nerandate laisvos minutės. Ryte galite imtis skirtingos veiklos. Pavyzdžiui, 10 minučių pasimokyti anglų ar kitos kalbos, 10 minučių skirti įdomiam straipsniui ar knygai, 10 minučių pamedituoti.

Pasirodo, smegenims svarbu ne tai, kiek ilgai ką nors darote, o kaip dažnai prie tos pačios veiklos grįžtate. 10 minučių – optimalus laikas, kurį galite ryte, gerai pailsėję, skirti svarbiems dalykams.

Esminis klausimas ir veiksminga metodika

Kyla klausimas: o kaip atsikelti anksčiau? Atsakymas paprastas: tereikia nustatyti žadintuvą, kad anksčiau skambėtų.

Mokslininkų teigimu, vienintelė priežastis, kodėl blogai miegate, – nervinatės, kad nebūsite kaip reikiant išsimiegoję. Taigi, žadintuvą reikia nustatyti pusvalandžiu ar valanda anksčiau, ir maždaug po 4 dienų atsiras antras kvėpavimas, penktas rytas bus žymiai lengvesnis.

Kaip išsiropšti lovos?

Yra technika, vadinama 5 4 3 2 1. Jei nusprendi 3 minutes pagulėti, jos pavirsta 10 minučių ar daugiau. O jeigu sakai: „Dabar turiu atsikelti, 5 4 3 2 1 0 – keliuosi!“, išmeti savo kūną iš patalų ir pradedi nuostabų rytą.

Aš tai pritaikiau, suveikė. Tūkstančiai žmonių visame pasaulyje tai taiko, atėjo laikas ir Jums pradėti.

Patiko turinys? Būtinai pasidalinkite juo su kitais socialiniuose tinkluose.

P.S labai laukiu Jūsų nuomonių ir komentarų po šiuo įrašu. Sakykite ar tai Jums naudinga? Galbūt turite savo patarimų kurie suveikė Jums ir galite pasidalinti tuo su kitais?

Ačiū, kad domitės mano kuriamu turiniu ir linkiu Jums geros dienos.

Algirdas Karalius

Facebook atsiliepimai

Leave A Response

* Denotes Required Field