Kaip užsidirbti pinigų? GREITI PINIGAI: 7 būdai užsidirbti 2x atlyginimą!

Neretai girdžiu žmones sakant:

  • Neturiu pakankamai pinigų;
  • Negaliu leisti sau atostogų užsienyje;
  • Neturiu laisvo laiko, nes nuolat turiu dirbti dėl pinigų.

Pažįstama situacija?

Tuomet turiu Jums puikią žinią! Šiandien noriu pasidalinti su Jumis dar viena savo unikalia ir absoliučiai NEMOKAMA PDF formato knyga:

„GREITI PINIGAI“ – 7 būdai uždirbti antrą atlyginimą per 30 d.

Šią knygą parašiau dar 2011 metais, o vakar ją perskaičiau iš naujo.

Ir žinote kas mane nustebino? Toks jausmas, kad per tuos 9 metus kai parašiau šią knygą, pasikeitė tik pinigai (litai į eurus), o visos idėjos ir galimybės uždirbti greitus pinigus išliko tokios pačios, arba dar atsirado naujų.

Deja iki šiol praktiškai nei vienoje mokykloje vaikai nėra mokomi elgtis su pinigais. Jie išmoksta įvairių nereikalingų dalykų, bet negauna būtiniausių įgūdžių. Lygiai taip pat kaip ir mes praeityje.

Dažnai ir tėvai negali mums padėti, nes jų patirtis būna pasenusi, o jų praeities sėkmės modeliai šiais besikeičiančiais laikais tampa neefektyvūs.

Bet tai nereiškia, kad mes galime kažką kaltinti. Pats laikas imtis atsakomybės į savo rankas ir pakovoti už savo finansinę laisvę. Kuo greičiau išmoksite uždirbti pinigų, tuo ilgiau galėsite džiaugtis turtingesnio gyvenimo malonumais.

Kalbėdami apie finansinę laisvę ir turtą, mes turime suprasti, kad finansiniai įpročiai gali būti formuojami lygiai taip pat, kaip ir bet kuris kitas įgūdis. Juk Jūs nesakote, kad esate nepakankamai talentingi naudotis kompiuteriu, vairuoti automobilį, valytis dantis arba skaityti? Kasdieniniai teisingi finansiniai įpročiai yra tiesiog privalomi kiekvienam žmogui.

Sakote neturite pinigų, nes artėja krizė?

Tai labai populiarus pasiteisinimas, kuris buvo dar populiaresnis prieš 10 metų. Tačiau jis viso labo atitraukia mūsų dėmesį nuo tiesos. O tiesa yra tokia, kad krizės metu pinigai niekur nedingsta, jų kiekis netgi padidėja, tik įvyksta pinigų persiskirstymas. Pinigai pereina iš mažiau finansiškai išprususių rankų į labiau patyrusias. Visais laikais būtent krizės daugeliui turtuolių tapdavo tiltu į dar didesnius turtus.

O kadangi gyvename globalios ekonomikos laikotarpiu, tokia sąvoka, kaip Lietuvos rinka, Rusijos rinka, Amerikos rinka, praranda bet kokią prasmę. Jūs galite gyventi kaime ar labiausiai atsilikusioje šalyje, tačiau, jeigu turite kompiuterį ir prisijungimą prie interneto, galite valdyti didžiulius pinigus.

Taigi kviečiu plačiai atverti akis – mes gyvename ypatingu laikotarpiu, ypatingoje šalyje ir turime visas sąlygas, tiek politines, tiek ekonomines tam, kad plėtotume savo veiklą visame pasaulyje. Nebėra sienų, egzistuoja tik vidiniai mūsų smegenų apribojimai.

Neturite laiko?

Meluojate! Kiekvienas iš mūsų turi tiek pat laiko, kaip ir visi – 24 val. Todėl nedrįskite sakyti, kad Jūs jo neturite. Kai gulėsite mirties  pataluose, galėsite skųstis, kad jo nėra, tačiau vargu, ar tai bus geras pasiteisinimas.

Visi mes turime tik 2 problemas, susijusias su laiku:

1. Neteisingai sudėliojame prioritetus

2. Laiką keičiame į pinigus.

Šios knygos tikslas paskatinti Jus susimąstyti apie tai, kaip išmokti uždirbti pinigus nustojus keisti laiką į juos.

Nepamirškite ir apie ateitį. Metams bėgant nejaunėjame, taigi tikimybė, kad sirgsime ir mums bus reikalinga pagalba, su kiekviena akimirka tampa vis didesnė. Taip pat nepamirškime, kad kas 10 metų infliacija padvigubina pragyvenimo kainą. Taigi tam, kad išlaikytume tą lygį, kuriame gyvename dabar, ateityje mums reikės bent kelis kartus padidinti savo pajamas.

Maža to, žmonių gyvenimo vidurkis ilgėja, o tai reiškia, kad pensijoje turėsime praleisti daugiau laiko, nei manėme. Ir jei pasižiūrėsite tiesai į akis, nei valstybė nei darbdavys, nei jokios kitos organizacijos, net Jūsų artimieji negalės užtikrinti tokio pragyvenimo lygio, kokį turėjote!

Taigi turtingumas nėra Jūsų noro ar nenoro klausimas, Jums tiesiog lemta būti turtingais. O ubagystė yra ne kas kita, kaip liga, kuri atsiranda dėl finansinio apsileidimo.

Jūs žinoma galite pasakyti, kad pinigai ne pats svarbiausias dalykas.

Taip, sutinku su Jumis. Sveikata, šeima, meilė, draugystė, santykiai – yra daug svarbesnių dalykų nei pinigai.

Tačiau būtent pinigai leidžia pasirūpinti šiais pačiais svarbiausiais dalykais gyvenime.

Nustokite save apgaudinėti sakydami, kad nenorite skirti per daug dėmesio ir laiko pinigams. Geriau pasakykite, ką žadate daryti ateinantį pirmadienį iš pat ryto? Ko gero važiuosite į darbą, palikdami vaikus, hobį ir kitus dalykus. Jūs veidmainis, nuolatos beteisinantis, kad pinigai Jums nesvarbūs.

Paradoksas yra tame, kad turėtumėte galimybę daugiau laiko skirti svarbiausiems dalykams gyvenime, reikalingos dvi sąlygos – laikas ir pinigai. Tačiau kadangi mes laiką keičiame į pinigus, tai apibendrindami rezultatą, neturime nei laiko, nei pinigų.

Tad teisinga būtų pasakyti, kad būtent dėl artimų žmonių ar dėl to, kas man yra svarbu, aš kasdien turiu skirti tam tikrą dalį savo laiko ir energijos, kad pagerinčiau savo finansinę padėtį.

Aš Jums garantuoju, kad ši knyga sugriaus visus mitus, egzistuojančius tradiciškai mąstančių žmonių galvose ir parodys 7 paprastus būdus, kaip uždirbti antrą atlyginimą per 30 dienų!

Taip pat Jūs išmoksite mąstyti netradiciškai, sužinosite, kas yra informacinis verslas, kokie tinklinės rinkodaros privalumai, kokios investicijos yra saugiausios ir dar daug praktinių patarimų norintiems užsitikrinti saugią finansinę ateitį. Sėkmės!

Atsisiųsti knygą nemokamai >>

Su geriausiais linkėjimais,

Algirdo Karalius

Facebook atsiliepimai

Leave A Response

* Denotes Required Field