Esu Algirdas Karalius ir jau daugiau nei 30 metų ieškau atsakymo į klausimą, kokia yra tikroji sėkmės priežastis? Apvažiavau daugiau nei 50 pasaulio šalių, asmeniškai susitikau su žinomiausiais sėkmės mokytojais, perskaičiau tūkstančius knygų apie sėkmę ir padariau pakankamai daug klaidų, kad priartėčiau prie atsakymo, kurio taip ilgai ieškojau. Ir štai ką aš manau apie sėkmę..

Algirdas Karalius

Kokia gi vis dėlto yra tikroji sėkmės priežastis?

Ar buvote sau kada nors uždavę klausimą, kodėl vienus žmones nuolatos lydi sėkmė, o kitiems, nepaisant jų norų ir pastangų, taip ir nepavyksta įgyvendinti savo svajonių?

Ar sėkmė – tik sutapimas, ar likimo dovana? O gal tam, kad būtume sėkmingi, užtenka turėti įtakingų pažįstamų ratą?

Skirtingi žmonės turi skirtingą požiūrį į sėkmę. Tačiau visas nuomones galima suskirstyti į dvi grupes:

 • Didžiulė žmonijos dalis yra įsitikinusi, jog žmogus per daug mažas ir silpnas, kad darytų didesnę įtaką savo likimui, tad jam belieka bandyti kažkaip prisitaikyti prie aplinkos ir tenkintis kukliais sėkmės trupinėliais.
 • Likusi dalis žmonijos tiki, jog jie yra savo likimo kalviai, ir nepriklausomai nuo to, ką gyvenimas jiems siūlo, nepaisant susiklosčiusių aplinkybių, jie visuomet turi pasirinkimą.

Ir štai ką aš Jums pasakysiu. Aš esu absoliučiai tikras, kas būtent pasirinkimas nulemia žmogaus ateitį!

Mano misija – padėti Jums išpildyti savo svajones.

Labai tikiuosi, jog informacija, idėjos, strategijos ir metodai, kuriuos Jūs rasite šioje mano svetainėje padės Jums ne tik praplėsti akiratį, bet taip pat suteiks milžinišką impulsą link Jūsų didžiausių svajonių įgyvendinimo.

Esu įsitikinęs, kad kiekviename iš mūsų glūdi milžiniškas potencialas, kuris tik ir laukia, kad jį kas nors atskleistų. Mano asmeninė 30 metų sėkmės trenerio patirtis dirbant su tūkstančiais žmonių daugiau nei 20 pasaulio šalių rodo, kad egzistuoja tiesioginis ryšys tarp žmogaus rezultato ir jo domėjimosi sėkmės psichologija.

Kuo sėkmingesnis žmogus, tuo jį labiau domina sėkmės priežastys.

Tuo aktyviau jis studijuoja kitų sėkmingų žmonių patirtį. Ir atvirkščiai. Žmonės, kuriems nuolatos nesiseka, itin neigiamai žiūri į bet kokius būdus praplėsti savo žinių ratą apie tikrąsias sėkmių ir nesėkmių priežastis.

Taigi, jei Jūs apsilankėte čia ir žadate toliau studijuoti, reiškia tik vieną – Jūs jau esate labai sėkmingas žmogus. Ko gero, turite labai ambicingus tikslus, kuriems pasiekti reikia daugiau žinių ir išlavintų įgūdžių.

Aš padarysiu viską, kad ši mano svetainė laikui bėgant taptų nuolatine vieta, kurioje Jūs su savo draugais galėsite treniruoti savo sėkmės instinktus ir įgūdžius.

Kokią naudą Jūs gausite tapę mano naujienlaiškio prenumeratoriais?

Aš Jums nuolat pateiksiu labai daug naudingos nemokamos informacijos ir suteiksiu Jums galimybę toliau įvairiausiais būdais gilintis į sėkmės psichologiją ir ne tik:

 • webinaruose,
 • coachingo sesijose,
 • seminaruose,
 • edukacinėse kelionese po visą pasaulį,
 • nemokamose knygose,
 • video seminaruose.

Jūs gausite ne tik naudingos informacijos, bet ir išgyvensite ypatingus įspūdžius bendraudami su pačiais sėkmingiausiais pasaulio žmonėmis.

Taigi pirmyn į savo gyvenimo sėkmę!

Norint tapti tikraisiais „Sėkmės klubo“ nariais Jums tereikia užsisakyti mano naujienlaiškį (prenumeratos formą rasite šios svetainės dešinėje pusėje). Arba galite tiesiog NEMOKAMAI ATSISIŲSTI mano parašytas ir Jus dominančias knygas. Tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

Mainais už tai aš prašau tik Jūsų elektroninio pašto adreso, kuriuo ateityje atsiųsiu dar daugiau naudingos medžiagos bei pakviesiu į savo organizuojamus renginius. Pirmieji ir atkakliausi kaip visuomet gauna daugiausiai vertės. Sėkmės ir laimės Jums!

Man labai svarbi Jūsų nuomonė, todėl Jūsų komentarai visuomet laukiami puslapio apačioje. Taip pat nepamirškite pasidalinti apie tai ką čia radote ar sužinojote su Jums brangiais ir artimais žmonėmis. Socialinių tinklų nuorodas rasite puslapio apačioje.

Nuoširdžiai Jūsų,

Algirdas Karalius

Facebook atsiliepimai

25 Comments

 • Ausra

  Reply Reply 2013-05-30

  didziulis ACIU uz knygas, skaitau apie mokymasi uzsienio kalbos -super, jei ir kitos tokios , zemai lenkiu galva 🙂

 • Antanas Dambinskas

  Reply Reply 2013-06-08

  Fanatiškas mano prisirišimas prie 97 procentų žmonių ,gelbėja tavo Algirdai spyris.O manyje vis dar išlieka pasiteisinimas kad neina taip greitai progresuoti Ačiū

 • Vytautas

  Reply Reply 2013-06-27

  Įdomu

 • Petras

  Reply Reply 2013-06-28

  Dziaugiuosi,kad ir Lietuvoje yra protingu ir gabiu mokytoju,turiu isigijes Jusu ,Algirdai, kompaktus,daug jie dave man naudos,su malonumu dalinuosi savo zinojimu ir su savo kolegomis ,bei draugais.Lietuviai yra protinga tauta,kuo daugiau jaunu zmoniu seks Jusu pavyzdziu ,tuo visiems bus geriau.

  Su pagarba,
  Petras

 • Ona

  Reply Reply 2013-07-01

  Labasi ACIU uz knygas, skaitau apie mokymasi uzsienio kalbos -super, tikrai puiku.

 • Vitalija

  Reply Reply 2013-07-01

  Įdomu ir aktualu.
  Sėkmės visiems

 • Angelė

  Reply Reply 2013-07-02

  Tai mane sudomino.

 • persika

  Reply Reply 2013-07-04

  Apibrėžkite: kas yra sėkmingas žmogus?
  Nes vidury straipsnio paminėjot, kad jau jei domimės apie sėkmę, esam sėkmingi. Kur yra riba, kai pradedam jaustis sėkmingais, tarkim įsijungiu sėkmės mokyklą… ir kai jau reikia duoti kažką pasauliui, nes sėkmės aruodas jau pilnas?
  Papildau klausimą: Ar yra riba, kai atsiranda skaitymo/žiūrėjimo/domėjimosi apie sėkmę mažėjantis ribinis naudingumas?

 • Audronė

  Reply Reply 2013-07-08

  Nepaliauju stebėtis Jumis, Algirdai. Jūs mane „privertėte pabusti“. Noriu, noriu, labai noriu mokykis ir tobulėti. Ačiū Jums!

 • audra

  Reply Reply 2013-07-09

  zaviuosi jusu energija ir ismanimu noriu is jusu pasimokiti

 • audra

  Reply Reply 2013-07-09

  aciu uz nauja metoda su pgarba audra

 • Irena

  Reply Reply 2013-10-08

  Vakar dalyvavau Traukos desnio seminare, Kaune. Labai patiko, super praleidau laika.

 • Milda Bajevienė

  Reply Reply 2014-02-07

  Jūsų mokymai įkvepia nenuleisti rankų. Ačiū.

 • Aldona

  Reply Reply 2014-11-10

  Charizmatiška asmenybė stebina visus ir skatina tobulėti. Apie kalbų mokymąsi mokykloje – tikra tiesa, daugelis vargsta keletą metų, o rezultato kaip nėra, taip nėra. Ponas Algirdas siūlo naują metodą, kurį jau išbandė mano dukra mokydamasi italų kalbą. Tikrai smagu mokytis kalbų nauju metodu!

 • Andrius M.

  Reply Reply 2014-12-05

  Internete ieskodamas naudingu knygu visai netycia radau si puslapi. Knygu sarasas tikrai labai puikus ir kas svarbiausia ji sudare ne koks ‘pilietis’, kuris tokius sarasus sudarineja is ‘sake, kad gera’, ‘skaiciau patiko’ ar dar kas panasaus, o zmogus, kuris zino, kas tikrai naudinga. Knygu aprasymai labai trumpi ir aiskus todel iskart issirinkau keleta knygu, kurias reikes nusipirkti jau dabar, o kurias siek tiek veliau.
  Beje viena maza pastabele. Bent jau mano poziuris i pinigus ir ju uzdirbima apsiverte i kita puse pirimiausia perskaicius R. Kiyoski ‘Du teciai. Turtingas ir vargsas’ ir jos knygu sarase labai pasigedau. Ta knyga tikrai labai idomiai skaitesi, naudos buvo tikrai labai daug ir labai smarkiai ir greitai pakeite ta mano sena, nusistovejusi, tevu ideigta poziuri ‘susirask darba’ arba mociutes ‘taupyk’… Siulyciau ta knyga prideti prie saraso, kuri butu kaip pradziu pradzia tiem, kurie nori pagerinti savo gyvenima (protingu supratimu apie pinigus) 🙂

 • DONATA

  Reply Reply 2015-03-14

  Šiandien ,visai netyčia ,ieškodama knygų-sutikau Jus.
  Džiaugiuosi už Jūsų sekmę…dekinga ,kad dalinates 🙂
  Pagauta įkvėpimo -skaitysiu Jūsų knygas ,gal padės susivokti savyje ….atsitiesti…pakilti…
  pagarbiai
  Donata M.

 • Inga

  Reply Reply 2015-04-13

  Skubėdama ankstų šeštadienio rytą į darbą užmečiau akį į LTV ten rodė gyvenimo laidą apie Jus, mane užkabino kelios frazės. Grįžusi vakare susiradau ir pasižiūrėjau visą TV pasakojimą apie Jūsų sėkmės istoriją internete. Taip ir sužinau apie Jus, labai džiaugiuosi tai atradusi ir semsiuosi žinių ir mokysiuosi gyvenimo, nes turiu daug noro ir energijos gyventi geriau tik nežinojau kaip tai padaryti ir kur semtis žinių

 • Rytis

  Reply Reply 2015-05-22

  Šiandien (2015 05 21) dalyvavau Algirdo keturių valandų seminare,kurį interesantams dovanojo „Versli Lietuva“.
  Ačiū šiai įstaigai ir Algirdui.
  Na seminarų mačiau įdomių, neįdomių, nuobodžių bei tuščių kurie skambėjo bazine visiems nusibodusia tradicine kalba.
  Tačiau šis žmogus jums sukeis ausis vietom ir suprasit,kad dėl visko kalti mes Gyvenime, o ne aplinka kuria mes kasdien kaltinam.
  Ačiū Algirdui.

 • Ilona

  Reply Reply 2015-05-24

  Užsisakau naujienlaiškį 🙂
  Jūsų puslapyje deja nesugebėjau rasti kaip tai kitaip padaryti.
  Domina Algirdo Karaliaus mokymai.

 • Loreta

  Reply Reply 2015-05-30

  Sveiki.
  Norėčiau padovanoti gimtadienio dovaną – pokalbį su Jumis vienam brangiam žmogui,kuriam Jūs padarėte įspūdį. Ar kažkaip galima būtų tai suorganizuoti?
  Pagarbiai,
  Loreta

 • Laimonas

  Reply Reply 2015-06-25

  Sveiki, labai dėkui už knygas kuriomis dalinatės. Kas įdomiausia , kad perskaitau po vieną jūsų knyga vakare ir labai gerai įsimena naudingiausia info. Juice

 • Irena

  Reply Reply 2015-06-30

  Ačiū, manau kad mokytis ir keistis- būtina.

 • Erikas

  Reply Reply 2016-01-14

  Aš tikrai norėčiau tuo tikėti, bet kaip ir jūs sakėte. Visi sako, kai man kas nors nepavyksta man trūksta valios ar nesuprantu ką nors paprasto. Nors skaitau kelis kartus. Puikus pavyzdys yra Biologija. Kad ir kiek klausausi mokykloje ir mokausi namuose praktiškai nieko neišmokstu ir gaunu neigiamus pažymius. Aš tikrai norėčiau ateiti į jūsų kursus, bet negaliu nes man 15 metų ir gyvenu Mažeikiuose. Kaip ir sakėte neseniai savo naujausiame audio seminare aš norėčiau įsiminti didesnę kiekį informacijos daug greičiau, efektyviau ir linksmiau. Bet niekaip nerandu būdo kurį dirbdamas jausčiau malonumą. Aš šiandien radau http://www.happychild.org.uk/acc/tpr/index.htm puslapį, kur tikrai įdomu, bet gaila, kad angliškai. Ką jūs galėtumėte man pasiūlyti, kad tobulinčiau savo atmintį, išmokiau daug daugiau ir kad nepamirščiau po dienos.
  Ačiū už supratingumą

 • Janina

  Reply Reply 2016-03-23

  Susipažinau su Jumis seminaro metu.
  Už viską – už pozityvią energiją, už jumorą, už knygą. – Dėkinga.
  .Išskirtinė asmenybė, susitikimas su Jumis pažadiną norą gyventi kitaip.

 • Sigitas Zakarka

  Reply Reply 2020-03-21

  man labai patinka jusu destomos mintys ir is to gaunu dag peno.

Leave A Response

* Denotes Required Field