Žongliravimo menas – smegenų pusrutuliams subalansuoti.

Video įrašo trukmė 4:49 min. (Žemiau pateikta video įrašo transkripcija.)
Sveiki! Šiandien kalbėsim apie tai, kaip galima naudoti kamuoliukus ir žongliravimo meną tam, kad subalansuotume smegenų pusrutulius ir kaip su šiais kamuoliukais išmokti greičiau mokytis.

Kam reikia mokytis žongliruoti? Įrodyta, kad dirbdami kaire-dešine ranka mes ne tik balansuojam kairįjį smegenų pusrutulį, bet kartu vystome ir kairę ranką. Jūsų abi rankos pradeda dirbti panašiai. Yra nustatyta, kad labai daug genialių žmonių puikiai valdė abi rankas, abi kojas. Tai turės didžiulį poveikį Jūsų smegenims, Jūsų pokyčiams. Bet svarbiausia, kad kamuoliuko principu pamatysite, kaip lengva išmokti bet kokį dalyką. Šį žongliravimo meną nagrinėsime kaip metaforą. Metafora leidžia suprasti, kaip greitai mokytis.

Kokia yra technika?

Pirmiausia vienas kamuoliukas. Alkūnes reikia prispausti prie kūno ir išmokti ne gaudyti, o išmesti kamuoliuką. Kad, išmetus viena ranka, jis įkristų į kitą. Stenkitės, kad rankos nejudėtų. 3–5 minutės ir Jūs tai išmoksit.

Antras žingsnis – paimam antrą kamuoliuką. Svarbu mesti į vienodą aukštį (šiek tiek virš akių). Su dešine ranka metam kamuoliuką į kairę ranką, su kaire – į dešinę. Ir mokomės, kad kamuoliukai skirstų į panašų aukštį ir kad rankos nejudėtų smarkiai į šonus.

Trečias etapas – pats įdomiausias. Prijungiat trečią kamuoliuką. Svarbi paslaptis! Problema atsiranda bandant pagauti kamuoliukus. Fokusas toks, kad Jūs turit koncentruoti dėmesį ne į pagautų, o į išmestų kamuoliukų kiekį. Jūsų užduotis – iš pradžių tris kartus išmesti tris kamuoliukus. Antras tikslas – išmesti keturis, penkis, šešis kartus. Nesinervinkite dėl to, kad kamuoliukai krenta. Nekreipkit dėmesio. Džiaukitės, kiek kartų išmetat. Iš pradžių kai kurie kamuoliukai kris, bet laikui bėgant Jūs pastebėsite, kad išmetėt tris, keturis, penkis, aštuonis, devynis, dešimt…

Labai svarbu koncentruoti dėmesį į kamuoliukus, į jų išmetimą ir leisti pasąmonei pačiai tvarkyti pagavimo procesą. Po 20 minučių galėsite įvaldyti patį principą, o per kelias dienas (po 3–5 minutes žongliruodami kasdien) išmoksite labai laisvai žongliruoti, paskui galėsit daryti visokius triukus. Bet mūsų tikslas – išmokti koncentruotis ne į kritimą, ne į negatyvias mintis, kurios sukasi galvoj, o koncentruotis į tikslą, kiek reikia išmesti kamuoliukų.

Kai jau galėsit išmesti šimtą kamuoliukų, pamatysite, kad smegenys tikrai supras, ko iš jų norima. Labai gerai prieš pradedant kokį nors rimtą darbą, prieš sprendžiant kokias nors problemas 3 minutes pažongliruoti, subalansuoti smegenis. Kūnas paruoštas, smegenys paruoštos – ir kimbat į darbus.

Svarbu suprasti dar vieną žongliravimo principą. Visuomet reikia treniruotis taip, kad mestumėte sau naują iššūkį. Kai išmokstate valdyti tris kamuoliukus, Jums reikia pereiti prie keturių kamuoliukų, paskui prie keturių, penkių, šešių ir kiekvieną kartą, kai kamuoliukai pradės kristi, reikia save girti: „Vau! Jėga!“ Nes kritimas yra bazė tam, kad galėtumėt toliau mokytis. Paimu keturis kamuoliukus ir tada, kai jie jau pradės kristi, nusišypsosiu ir sakysiu: „Algirdukai, maladiec.“

Pamėginkit!

Patiko turinys? Būtinai pasidalinkite juo su kitais socialiniuose tinkluose.

P.S labai laukiu Jūsų nuomonių ir komentarų po šiuo įrašu. Sakykite ar tai Jums naudinga? Galbūt turite savo patarimų kurie suveikė Jums ir galite pasidalinti tuo su kitais?

Ačiū, kad domitės mano kuriamu turiniu ir linkiu Jums geros dienos.

Algirdas Karalius

Facebook atsiliepimai

Leave A Response

* Denotes Required Field